Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejska Biblioteka Publiczna w Czchowie

Debiut literacki naszej Czytelniczki!

Utworzono dnia 01.02.2024
Z dumą informujemy, że nasza wieloletnia czytelniczka Agnieszka Czyżycka wydała swoją debiutancką książkę pt. "Spójrz na mnie". Jest to historia trudna, burzliwa, ale za to pełna miłości. Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów, bestsellerowych książek, wymarzonych recenzji, weny, weny, i jeszcze raz weny. Mocno trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery!????????????
Kim jest autorka książki? Sama o sobie pisze:
"Dziecko lat 90. Silna, uparta, ambitna i konsekwentna. Bardzo krytyczna i wymagająca wobec siebie. Nie potrafi przyjmować komplementów i czasami brakuje jej wiary w siebie. Posiada zalety jak i wady. Zakochana w książkach. Gdyby tylko mogła to cały swój czas poświęciłaby na czytanie i pisanie, bo to sprawia jej największą radość. Gdy tworzy historie jest szczęśliwa i zapomina o całym świecie. Uwielbia ciszę i spokój. Kocha długie spacery i sernik mamy. Ranny ptaszek, który swój dzień zaczyna już przed piątą rano. Gdyby ktoś zapytał ją bez czego nie wyobraża sobie życia bez zastanowienia odpowiedziałabym, że bez swojej rodziny, która jest jej największym skarbem. I bez wiary, która daje jej siłę."
Jeszcze raz gratulujemy autorce, a Was drodzy Czytelnicy zachęcamy do zapoznania się z lekturą.???????? Książka jest dostępna w naszych bibliotekach.????
 

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Zaproponuj zakup książki

facebook

katalog on-line

Biuletyn Informacji Publicznej

 

Programy:

Ministerstwo kultury i dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Ksiażki

Mała Ksiażka Wielki Człowiek

 

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 18

W poprzednim tygodniu: 24

W tym miesiącu: 44

W poprzednim miesiącu: 224

Wszystkich: 4045