Witajcie Wakacje!
Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy słonecznych, radosnych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji!
Pamiętajcie jednak, że najciekawsze przygody czekają nie tylko na plaży czy w górach, ale także... w bibliotece!
Zapraszamy na wakacyjne zajęcia! Razem wyruszymy w niezwykłą wyprawę do różnych zakątków świata. Dzięki książkom poznamy ciekawe kraje, ich kulturę, tradycje, zwyczaje i najpiękniejsze miejsca.
Do zobaczenia w bibliotece!










