Już od 1 lipca rusza kolejna edycja Wakacyjnego BINGO w Bibliotece!
Jak wziąć udział?
- Odwiedź bibliotekę i odbierz swoją kartę BINGO.
- Wypożyczaj książki z wyznaczonych kategorii.
- Zbieraj pieczątki i skompletuj całe BINGO!
Zabawa trwa do końca sierpnia. Serdecznie zachęcamy do udziału!
Do zobaczenia w bibliotece!










