Miejska Biblioteka Publiczna w Czchowie

Rozdanie nagród w konkursie "Czas Czchowa w obiektywie"

Utworzono dnia 30.11.2021, 13:51

Do udziału w konkursie przysłanych zostało 31 zdjęć od 18 osób. Ostatecznie do konkursu zakwalifikowano 16 uczestników spełniających wymogi formalne a ocenie artystycznej i merytorycznej poddano 28 prac. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, nadesłane zdjęcia były różnorodne i wyjątkowe, a ich autorzy wykazali się kreatywnością i pomysłowością, przez co wybór laureatów nie był łatwy. Ostatecznie naszej komisji, w skład której wchodzili: Ewa Godlewska-Jeneralska – Przewodnicząca komisji (dziennikarka, redaktor naczelna „Czasu Czchowa”), Elżbieta Ogiela – Członek (Dyrektor MOKSiRu w Czchowie), Jarosław Gurgul – Członek (Sekretarz gminy Czchów), udało się wyłonić zwycięzców.

I MIEJSCE i nagrodę o wartości 300 zł otrzymały Lena i Julia Strug

II MIEJSCE i nagrody o wartości 150 zł otrzymali: Szymon Orszulak i Magdalena Kuna

III MIEJSCE i nagrody o wartości 100 zł otrzymali: Julia Banaś i Nicolas Furgał

WYRÓŻNIENIE i nagrodę o wartości 50 zł otrzymali: Katarzyna Karczewska-Żółty, Marcelina Kurzydło, Maxymilian Żółty, Antoni Leśniak, Milena Kozyra, Maria Motyka​